Мокрий лізинг

ELERON є авіакомпанією, що експлуатує вантажний АН-26. Ці літаки доступні для Мокрого лізингу та авіаційних перевезень вантажів. Авіакомпанія ELERON пропонує свій флот для чартерних рейсів.

Літак може бути наданий замовнику за дуже короткий час для покриття короткострокових або середньострокових потреб у вантажному авіаперевезенні.

Всі прямі експлуатаційні витрати, такі як паливо, харчування, аеропортові збори, переробка та плата за навігацію, сплачуються безпосередньо замовником постачальникам послуг. Рейс здійснюється номером рейсу авіакомпанії.

Мокрий лізинг є дуже корисним інструментом для авіакомпаній з усього світу, допомагаючи їм впоратися з короткими, середніми та сезонними потребами у повітряних перевезеннях.

Ви також можете замовити рівень сервісу, харчові стандарти, зручність і навіть ліврею літака.

Звертайтеся за оренду в лізинг вантажних літаків АН26 в нашій компанії, а також для отримання всієї необхідної інформації про оренду вантажного літака АН26 у мокрий лізинг і вартості послуг, Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону або E-mail:

E-mail: info@aileron.com.ua

Тел .: +38 044 3640433+38 (067) 534 23 26

Вантажний літак Ан-26, генерал:

UR зареєстрований літак Антонов Ан-26Б готовий до ACMI і чартерних рейсів в межах Європи, Азії та країн Близького Східу.

ACMI АН26 за запитом.

Для запиту ACMI надішліть нам наступну інформацію:

1.Базовий аеропорт

2.Всі маршрути і розклад руху з аеродромами

3.Робочі години (BH) на місяць * Гарантована гарантія BH / місяць 60, 80, 100BH *

4.Дата початку роботи

5.Тривалість контракту

6.Вид вантажу

Деталі клієнта (орендаря):

* Повна назва підприємства Орендаря

* Повна юридична адреса Орендаря

* Президент (директор) компанії та контакт

* Позивний  та номери рейсів